Pomożemy Ci zoptymalizować działania w marketingu afiliacyjnym, dostarczymy więcej jakościowych akcji niż inne sieci afiliacyjne. Tym co nas wyróżnia, to starannie wyselekcjonowani wydawcy tworzący sieć afiliacyjną o najwyższej jakości. Współpracujemy z klientami którzy wykorzystują naszą sieć wydawców aby dotarzeć do odpowiednich klientów. Właściwy dobór reklamy do grup klientów oraz dla konkretnych produktów ze zróżnicowanej oferty reklamodawców jest kluczowy, zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Dowiedz się więcej >

affiliate-home-obj1

W Optimise tworzymy skuteczne programy partnerskie, oparte o ciągłą optymalizację i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Post-Install Performance Marketing
Reklamodawcy chcą mieć poczucie bezpieczeństwa w kwestii zwrotu z inwestycji pokładanej w media mobile. Największym wyzwaniem jest mierzenie konwersji dokonywanych przez użytkownika po instalacji aplikacji – na tym etapie wyliczamy ROI.

Dlatego Optimise wprowadziło rozwiązania monitorujące zaangażowanie użytkownika po instalacji aplikacji, wliczając w to zakup – najbardziej efektywny wskaźnik pozyskania użytkownika.
Nasza globalna sieć mobile zapewnia klientom wymierne korzyści

Dowiedz się więcej >

mobile-network-banner

Nasza dynamicznie rozwijająca się sieć mobile, zapewnia klientom wymierne korzyści.

Jesteśmy ekspertami z zakresu ochrony Twojej marki w kanale online. Zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo przy jednoczesnej minimalizacji zagrożeń. Dzięki naszej bogatej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy najwyższe dostępne standardy w zakresie dopełniania obowiązków wynikających z przepisów prawa oraz działania w zgodzie z wymogami naszych wydawców. Dogłębny proces weryfikacji, wydajne narzędzia administracyjne, technologia oraz systemowe rozwiązania czynią z nas niekwestionowanego lidera w zakresie ochrony marki.

Dowiedz się więcej >
brand-pro-banner

Bezpieczeństwo Twojej marki to nasz najwyższy priorytet.


Zoptymalizuj swoje media: paid (płatne kanały promocyjne), owned (własne zasoby) oraz earned (treści generowane przez klientów) wykorzystując nasze rozwiązania marketingu afiliacyjnego, mobile i lead generation. Nasze rozwiązania pozwolą zoptymalizować Twoje działania online poprzez wykorzystanie wielokanałowego kontaktu z klientem na całej ścieżce zakupowej. Maksymalizując zasięg i skuteczność Twojego przekazu, pomożemy kierować go do odpowiednich klientów we właściwym czasie, wykorzystując najodpowiedniejsze do tego media i urządzenia, dzięki czemu zainwestowane przez Ciebie środki przyniosą maksymalne korzyści oraz zaowocują wysokim współczynnikiem konwersji.

Dowiedz się więcej >

media-op-ipad

media-op-banner

Prowadź i optymalizuj wszystkie swoje działania online z nami, aby zyskać więcej  wartościowych sprzedaży oraz większy zwrot z zainwestowanego w media kapitału.