O nas

Poznaj Optimise

Optimise to powstała w 1999 roku pod nazwą Online Media Group, agencja, która tworzy i rozwija autorskie rozwiązania technologiczne w obszarze performance marketingu. Jesteśmy właścicielem wiodącej sieci afiliacyjnej, sieci mobilnej, a także twórcami innowacyjnych rozwiązań w zakresie lead generation oraz optymalizacji mediów i ochrony marki. Pracujemy dla ponad 200 renomowanych marek na całym świecie. Obecnie osiągamy obroty przekraczające 30 milionów funtów.

Nasz zespół tworzy 160 doświadczonych ekspertów, pracujących w głównej siedzibie w Norwich w Wielkiej Brytanii oraz w biurach lokalnych w Warszawie, Delhi, Sydney i Sao Paulo.

Nasz sukces oparty jest na autorskich rozwiązaniach technologicznych, ilości gromadzonych danych oraz wyjątkowej obsłudze klientów. Dzięki doświadczeniu w monitorowaniu efektywności oraz skutecznej optymalizacji mediów pomagamy dużym, renomowanym markom pozyskiwać i utrzymywać klientów, zwiększać ilość i wartość dokonywanych sprzedaży oraz uzyskiwać lepsze wskaźniki rentowności ROI. Współpracujący z nami wydawcy mogą liczyć na sukces, możliwy dzięki dostępowi do wartościowych danych, nowoczesnych technologii oraz pełnego wsparcia naszych ekspertów.

Nasz zespół

Zespół Optimise składa się z uznanych w branży specjalistów posiadających wszechstronne przygotowanie do pracy w mediach cyfrowych. Jesteśmy pasjonatami performance marketingu i posiadamy bogate doświadczenie oraz umiejętności, które wykorzystujemy w codziennej pracy z naszymi klientami i partnerami. Naszym celem jest optymalizacja działań oraz pomoc w osiągnięciu przez naszych klientów niespotkanych wcześniej rezultatów.

Dowiedz się więcej >

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy dumni z tego, że nasze osiągnięcia i sukcesy w performance marketingu zostały dostrzeżone i docenione przez naszą branżę.

Dowiedz się więcej >

Aktualności

Skorzystaj z naszego portalu wydawcy, który umożliwia Ci stały dostęp do najświeższych informacji dotyczących nowo uruchamianych programów i kampanii, a także atrakcyjnych promocji i porad ekspertów.

Dowiedz się więcej >