Nasze działania

Nasze rozwiązania optymalizujące działania afiliacyjne, kampanie online w tym mobile oraz lead generation pomogą Ci najefektywniej docierać z przekazem, zwiększając zasięg i zaangażowanie klientów we wszystkich kanałach marketingu online. Pomożemy Ci zwiększyć ilość i wartość dokonywanych sprzedaży oraz zapewnimy wyższy wskaźnik zwrotu z inwestycji ROI niż inne firmy z branży performance marketingu.

Optymalizacja zasięgu

Podstawą w optymalizacji treści i efektywności Twojego przekazu jest wiedza o tym w jaki sposób klienci wchodzą w interakcję z wydawcami i w którym miejscu ścieżki zakupowej się to odbywa. Wykorzystujemy nasze najnowocześniejsze technologie, doświadczenie oraz performance inteligence, aby dopasować wydawców i ich użytkowników do odpowiednich reklamodawców i produktów we właściwym momencie, wykorzystując najodpowiedniejsze do tego urządzenia i treści. Dzięki temu zwiększysz swój zasięg oraz sprzedaż, podniesiesz atrakcyjność swojej marki oraz zaangażowanie i lojalność klientów.

Dowiedz się więcej >

Optymalizacja mediów

Optymalizujemy wszystkie media online, dzięki naszym dedykowanym rozwiązaniom dla programów partnerskich, kampanii online w tym mobile oraz działaniom lead generation. Nasza sieć afiliacyjna oraz mobile pomoże Ci zwiększyć zasięg Twojej reklamy, pozyskać nowych klientów oraz zmaksymalizować wartości dokonywanych transakcji.  Korzystając z naszego doświadczenia, narzędzi i technologii, będziesz mógł skierować swój przekaz, do odpowiednich klientów we właściwym czasie, wykorzystując najodpowiedniejsze do tego media i urządzenia. Zainwestowane przez Ciebie środki przyniosą maksymalne korzyści i zaowocują najwyższym współczynnikiem konwersji.

Dowiedz się więcej >

Optymalizacja marketingu afiliacyjnego

Tym co nas wyróżnia, to starannie wyselekcjonowani wydawcy tworzący sieć afiliacyjną o najwyższej jakości. Co najważniejsze, nasze działania zaangażują odpowiednich dla Twojej działalności użytkowników – dopasowując produkty i przekaz reklamowy do rozległego zasięgu wydawców, we wszystkich kanałach marketingu online oraz na całej gamie urządzeń, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. To właśnie w ten sposób optymalizujemy marketing afiliacyjny zapewniając Ci większą ilość i wartość dokonywanych sprzedaży niż inne sieci afiliacyjne.

Dowiedz się więcej >

Optymalizacja mobile

Wykorzystaj w pełni, stale rosnący potencjał mCommerce dzięki naszej dynamicznie rozwijającej się sieci mobilnej. Obecnie większość klientów na swojej ścieżce zakupowej korzysta również z urządzeń mobilnych, użyj naszych nowoczesnych rozwiązań, aby ich pozyskać. Pomożemy zoptymalizować Twój ruch, zasięg, zaangażowanie użytkowników oraz ilość akcji w kanale mobile zwiększając odzew (technologia click-to-call) i zaangażowanie klientów (aplikacje rozliczane w systemie pay-per-instal) oraz szereg innych rozwiązań.

Dowiedz się więcej >

Monitoring wydajności

Stale pracujemy nad tym, aby ulepszać nasze technologie. Gromadzimy i analizujemy dane, aby zapewnić Ci niezrównane możliwości w zakresie monitorowania wydajności. Dzięki wnikliwym i dogłębnym analizom jesteśmy w stanie stworzyć szczegółowy obraz segmentów klientów – co się podoba użytkownikom; gdzie, kiedy i w jaki sposób dokonują zakupów. Wiemy, jakie są źródła najwartościowszych transakcji. Za pomocą takich rozwiązań jesteśmy w stanie tworzyć profile ‘najlepszych’ klientów, dzięki czemu możesz do nich dotrzeć za pomocą naszej sieci afiliacyjnej oraz mobile.

Dowiedz się więcej >

Zaawansowana technologia

Nasza platforma daje Ci wszystko czego potrzebujesz aby zoptymalizować wyniki wszelkich swoich działań afiliacyjnych oraz brandowych. Dodatkowo intuicyjny i przyjazny użytkownikowi interfejs zapewni łatwość i szybkość obsługi. Nasza innowacyjna technologia trackingowa, dopasowana do wszelkich urządzeń, zapewni elastyczność i przejrzystość oraz bezproblemową współpracę z Twoimi systemami mierzącymi, a także z najbardziej popularnymi zewnętrznymi Tag managerami. Zapewniamy także wiodące na rynku moduły raportujące oraz wiele narzędzi monitorujących wydajność Twojej kampanii w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej>