Dlaczego Optimise?

Nasze rozwiązania optymalizujące działania afiliacyjne, mobile i ochrony marki pomogą Ci najefektywniej docierać z przekazem, zwiększając zasięg i zaangażowanie klientów we wszystkich kanałach marketingu online. Pomożemy Ci zwiększyć ilość i wartość dokonywanych sprzedaży oraz zapewnimy wyższy wskaźnik zwrotu z inwestycji ROI niż inne firmy z branży performance marketingu.

Globalna sieć afiliacyjna

Tym co nas wyróżnia, to starannie wyselekcjonowani wydawcy tworzący sieć afiliacyjną o najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi wydawcami w każdej kategorii: email, media społecznościowe, mobile, reklama natywna oraz programmatic, porównywarki, cashback, kupony oraz retargeting. Dzięki temu możesz skierować swoją ofertę do odpowiednich klientów, w najwłaściwszym momencie, wykorzystując najodpowiedniejsze do tego urządzenia.

Dowiedz się więcej >

Optymalizacja udziału w rynku, zasięgu i atrakcyjności marki

Podstawą do zoptymalizowania treści i efektywności Twojego przekazu jest wiedza o tym jaki rodzaj klientów wchodzi w interakcję z danym rodzajem wydawcy i na jakim punkcie ścieżki zakupowej się to odbywa. Wykorzystujemy nasze najnowocześniejsze technologie, duże doświadczenie oraz systemy monitorowania wydajności, aby dopasować wydawców i ich użytkowników do odpowiednich reklamodawców i produktów w najwłaściwszym momencie, wykorzystując najodpowiedniejsze do tego urządzenia i treści. Dzięki temu zwiększysz swój zasięg oraz sprzedaż, a także wzmocnisz atrakcyjność swojej marki oraz zaangażowanie i lojalność klientów.

Dowiedz się więcej >

Szybko rozwijająca się sieć mobilna

Wykorzystaj w pełni, stale rosnący potencjał mCommerce dzięki naszej dynamicznie rozwijającej się sieci mobilnej. Obecnie większość klientów na swojej ścieżce zakupowej korzysta również z urządzeń mobilnych, użyj naszych nowoczesnych rozwiązań, aby ich pozyskać. Pomożemy zoptymalizować Twój ruch, zasięg, zaangażowanie użytkowników oraz ilość akcji w kanale mobile zwiększając odzew (technologia click-to-call) i zaangażowanie klientów (aplikacje rozliczane w systemie pay-per-instal) oraz szereg innych rozwiązań.

Dowiedz się więcej >

Monitoring wydajności

Stale pracujemy nad tym, aby ulepszać nasze technologie. Gromadzimy i analizujemy dane, aby zapewnić Ci niezrównane możliwości w zakresie monitorowania wydajności. Dzięki wnikliwym i dogłębnym analizom jesteśmy w stanie stworzyć szczegółowy obraz segmentów klientów – co się podoba użytkownikom; gdzie, kiedy i w jaki sposób dokonują zakupów. Wiemy, jakie są źródła najwartościowszych transakcji. Za pomocą takich rozwiązań jesteśmy w stanie tworzyć profile ‘najlepszych’ klientów, dzięki czemu możesz do nich dotrzeć za pomocą naszej sieci afiliacyjnej oraz mobile.

Dowiedz się więcej >

Unikalna technologia generująca wzrost

Ciężko pracujemy nad tym, aby rozwijać i w pełni wykorzystywać nowe kanały komunikacji, takie jak retargeting, programmatic display, reklamę natywną oraz mobile. Nieustannie inwestujemy również w nasze własne unikalne technologie, aby zapewnić Twój ciągły rozwój.

Dowiedz się więcej >

Optymalizacja mediów

Zoptymalizuj swoje media typu paid, owned oraz earned wykorzystując nasze rozwiązania z zakresu marketingu afiliacyjnego i mobile. Nasza sieć afiliacyjna oraz sieć mobile pomogą zwiększyć Twój zasięg a także pozyskiwać nowych klientów. Korzystając z naszej wszechstronnej wiedzy, narzędzi i technologii, będziesz mógł skierować swój przekaz do odpowiednich klientów we  właściwym czasie, wykorzystując najodpowiedniejsze do tego media i urządzenia, dzięki czemu zainwestowane przez Ciebie środki przyniosą maksymalne korzyści i najwyższy współczynnik konwersji.

Dowiedz się więcej >

Ochrona marki

Jesteśmy ekspertami w zakresie ochrony marki w internecie. Zapewniamy bezpieczeństwo przy jednoczesnej minimalizacji zagrożeń. Oferujemy najwyższe dostępne standardy dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w zakresie dopełniania obowiązków wynikających z przepisów prawa oraz działania w zgodzie z wymogami naszych wydawców. Zaawansowany proces weryfikacji, wydajne narzędzia administracyjne, technologia oraz systemowe rozwiązania czynią z nas niekwestionowanego lidera w zakresie ochrony marki.
Dowiedz się więcej >