Wydawcy

Optymalizuj współczynnik konwersji i zyski z ruchu generowanego zarówno z urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych.  W programach partnerskich Optimise znajdziesz wielu znanych reklamodawców, najkorzystniejsze prowizje, zaawansowaną technologię trackingową, raportowanie w czasie rzeczywistym oraz szybkie płatności. Oferujemy także wybór prostych, łatwych do zintegrowania mobile SDK (Software Development Kits), które pozwolą Ci zwiększyć zyski z instalowanych aplikacji oraz dokonywanych za ich pomocą zakupów.

OptimiseAffiliates

Optymalizacja Twoich mediów

Optymalizuj swój współczynnik konwersji, EPC (szacowany zysk z kliknięcia) oraz zyski kierując swoich użytkowników do największych reklamodawców i najpopularniejszych produktów z naszej oferty wielu wiodących marek. Zapewniamy konkurencyjne prowizje, szybkie płatności, monitorowanie wydajności w czasie rzeczywistym oraz zaawansowane technologie trackingu mobilnego.

Dowiedz się więcej >

Narzędzia dla wydawców

Oferujemy mnóstwo narzędzi, które ułatwią Ci pracę, w tym: product feed, kody rabatowe i vouchery oraz mobie SDK, które pozwolą na dobór najlepszych ofert
i promocji oraz optymalizację wszystkich Twoich źródeł ruchu.

Dowiedz się więcej >

Icon-Getting-Started-BoW-220px

Zostań wydawcą

Optimise to prosty sposób na znalezienie idealnych reklamodawców do promowania. Dostarczymy Ci wszystkiego czego potrzebujesz, aby zwiększyć zyski: narzędzia, raportowanie w czasie rzeczywistym oraz szybkie płatności, abyś mógł rozwijać swoją działalność i osiągać sukces.

Dowiedz się więcej >

Katalog reklamodawców

Przeglądaj i przeszukuj ponad 800 światowych marek od finansów i ubezpieczeń, poprzez media i telekomunikację, do handlu detalicznego i turystyki.

Dowiedz się więcej >

Dołącz do Optimise

Dołącz do naszej globalnej sieci partnerskiej już dziś i zacznij zarabiać najwyższe prowizje dzięki naszym ekskluzywnym programom reklamowym oraz rewelacyjnym narzędziom.

Zapisz Się