Narzędzia dla wydawców

Współpracując z Optimise korzystaj z naszych innowacyjnych i sprawdzonych narzędzi. Product feed, kody rabatowe i vouchery oraz mobile SDK pozwolą na dobór najlepszych reklamodawców, odkrywanie niepowtarzalnych ofert i promocji oraz optymalizację Twoich działań.

Katalog reklamodawców

Przeglądaj i wyszukuj odpowiednich reklamodawców z ponad 800 światowych marek w naszej globalnej sieci. Wyszukaj programy z wybranego kraju i sektora rynku idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań Twoich użytkowników.

Katalog reklamodawców

Blog

Nasz blog daje Ci stały dostęp do najświeższych informacji dotyczących nowo uruchamianych programów, kampanii, atrakcyjnych promocji oraz nowinek i porad ekspertów.

Blog >

Voucher API

Kody promocyjne oraz kupony dostarczamy za pomocą połączenia API, dzięki czemu możesz w łatwy  i szybki sposób zautomatyzować proces emisji najlepszych ofert dostępnych u danego reklamodawcy.

Product feeds

Wszystkie nasze Product Feeds zawierają kompletne informacje o produktach. Ich szczegółowy opis, zdjęcia, linki, ceny i inne ważne informacje. Wszystko to możesz dostosować do swoich potrzeb, dzięki czemu zoptymalizujesz swój współczynnik konwersji, zarówno na poziomie wybranej kategorii, jak i konkretnych produktów.

Mobile SDK

Oferujemy wybór prostych, łatwych do zintegrowania mobile SDK (Software Development Kits), które pozwolą Ci zwiększyć ilość instalowanych aplikacji oraz dokonywanych za ich pomocą zakupów, dzięki czemu zmaksymalizujesz swoje zyski z ruchu generowanego przez urządzenia mobilne. Dzięki SDK możesz w pełni wykorzystać naszą zaawansowaną technologię trackingu mobile i śledzić każdą czynność użytkownika – od kliknięcia i zainstalowania aplikacji po zakup wewnątrz niej, subskrypcje oraz aktualizacje.

Dowiedz się więcej >

Materiały i narzędzia reklamowe

Nasze materiały i narzędzia reklamowe, pomogą stworzyć Ci treści, które przyciągną uwagę użytkowników odwiedzających Twoje strony. Dzięki nim zwiększysz swój współczynnik konwersji oraz zyski. Do dyspozycji masz m. in. szablony mailowe HTML, interaktywne widgety oraz dynamiczne banery.

Porównywarki i rozwiązania white label

Wzbogać swoją stronę internetową przez dodanie w pełni edytowalnej, dostosowanej do Twoich potrzeb tabeli porównawczej ofert, dzięki temu uzyskasz nowy, świetny sposób generowania zysków ze swojej witryny.

Dostęp do raportów za pomocą API

Nasze API daje możliwość automatycznego i niezawodnego dostępu do Twoich raportów, dzięki temu masz więcej czasu na optymalizację swoich kampanii.

Aplikacja mobile Optimise

Pobierz aplikację mobile Optimise na iPhone, Android oraz Windows Phone i korzystaj z dostępu do swoich kampanii gdziekolwiek jesteś.

Dołącz do nas