Optymalizacja powierzchni reklamowych

Optymalizuj swój współczynnik konwersji, EPC (szacowany zysk z kliknięcia) oraz zyski kierując swoich użytkowników do największych reklamodawców i najpopularniejszych produktów z naszej bogatej oferty wielu wiodących marek. Zapewniamy konkurencyjne prowizje, szybkie płatności, raporty performance intelligence dostępne czasie rzeczywistym oraz zaawansowane technologie trackingu mobile.

Ekskluzywne marki

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do ekskluzywnych, wiodących na rynku programów z naszej oferty renomowanych krajowych oraz międzynarodowych marek, z których wiele dostępnych jest jedynie w Optimise. Działamy w każdym sektorze rynku – od finansów i ubezpieczeń, poprzez media i telekomunikację do handlu detalicznego i turystyki. Pomożemy Ci dobrać najodpowiedniejszych reklamodawców i najpopularniejsze produkty, dzięki czemu zoptymalizujesz swój współczynnik konwersji EPC (szacowany zysk z kliknięcia) oraz zyski, zarówno z urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych.

Dowiedz się więcej >

Konkurencyjne prowizje

Nasza sieć partnerska o światowym zasięgu pozwala zaoferować najkorzystniejsze i niezwykle konkurencyjne prowizje oraz szereg elastycznych sposobów rozliczania – CPA, CPC, CPL oraz CPCall.

Szybkie płatności

Wiemy, że nie chcesz długo oczekiwać na swoją prowizję. Dlatego dokonujemy systematycznych płatności oraz zapewniamy pełną przejrzystość systemu rozliczeń i wgląd w status każdej płatności. Szybkie płatności pozwolą Ci rozwijać swoją działalność i zwiększać swoje zyski.

Raporty performance intelligence

Nasze zaawansowane raporty pozwolą skupić się na tym, co jest dla Ciebie najistotniejsze. Masz dostęp do całej gamy raportów generowanych w czasie rzeczywistym w różnych konfiguracjach, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Zebrane informacje na temat zachowań użytkowników oraz wykorzystania Twoich powierzchni reklamowych pozwolą Ci zoptymalizować działania.

Tracking mobile

Nasza zaawansowana technologia trackingu mobile pozwoli Ci śledzić wszelką aktywność na przeglądarkach mobile, witrynach mCommerce oraz aplikacjach działających w systemach iOS, Android lub Windows. Oferujemy wybór prostych, łatwych do zintegrowania narzędzi mobile – SDK (Software Development Kits), które pozwolą Ci zwiększyć ilość instalowanych aplikacji oraz dokonywanych za ich pomocą zakupów, dzięki czemu zmaksymalizujesz swoje zyski z ruchu generowanego przez urządzenia mobilne.

Dowiedz się więcej >

Cross-device tracking

Nasz tracking mierzy również aktywności użytkowników, które zapoczątkowane są na jednym urządzeniu, a finalizowane na drugim. Pozwala to na uzyskanie pełnego obrazu ścieżki zakupowej danego konsumenta i wynagradzanie wydawców nawet jeśli ścieżka zakupowa obejmuje kilka urządzeń.

Dowiedz się więcej >

Nowatorska technologia

Naszą technologię rozwijamy od ponad 10 lat, co pozwoliło nam stworzyć rozległą, stabilną i elastyczną infrastrukturę odpowiadającą wyzwaniom stawianym przez nieustannie rozwijający się rynek performance marketingu. Nasza technologia daje do dyspozycji szereg rozwiązań: API, basket tracking, call tracking, call to get cashback, product feeds, voucher feeds oraz znacznie więcej – wszystko, dzięki czemu będziesz cały czas na topie.

Dołacz do nas