Korzyści

Generowanie leadów to efektywny sposób pozyskiwania potencjalnych klientów, dający im możliwość wyrażenia zainteresowania Twoim produktem lub usługą poprzez zgłaszanie próśb o oddzwonienie, przesłanie broszur informacyjnych lub dodatkowych materiałów promocyjnych. Nasze kampanie generowania leadów pozwalają identyfikować potencjalnych klientów już na wczesnym etapie ich ścieżki zakupowej, dając tym samym nowe sposoby nawiązania kontaktu z takimi klientami, którzy wcześniej nie zetknęli się z daną marką lub produktem, nie są jeszcze zdecydowani na dokonanie zakupu oraz w przypadku zakupów wymagających większego zaangażowania i namysłu, dla których dokonywanie transakcji online może być utrudnione.

Optimise dostarcza Ci prostych i wolnych od ryzyka rozwiązań z zakresu generowania leadów – płacisz wyłącznie za zweryfikowane leady.

Icon-Data-Platform-WoG-220px

Wskaźnik rentowności ROI

Generowanie leadów to bezpośredni i prosty kanał umożliwający dokonywanie kalkulacji wskaźników rentowności ROI.

Przejrzystość

Masz pełny przegląd sytuacji. Widzisz, które rozwiązania się sprawdzają, a które nie, dzięki czemu możesz szybko i skutecznie optymalizować swoje kampanie.

Icon-Post-Impression-Tracking-WoG-220px
Icon-Item-Tracking-GoW-220px

Targeting

Możesz dotrzeć do klientów przynoszących Tobie największe korzyści określając konkretne, dostosowane do Twoich wymagań profile klientów oraz wykorzystując w kampanii witryny, których użytkownicy najbardziej pasują do tego profilu.

Stabilność

Generowanie leadów może zapewnić ich stabilny napływ, dopasowany do Twojego budżetu
i posiadanych zasobów.

Icon-Post-Impression-Tracking-WoG-220px
Icon-Item-Tracking-GoW-220px

Weryfikacja

Płacisz wyłącznie za zweryfikowane leady, odpowiadające określonym przez Ciebie kryteriom.

Elastyczność

Filtrowanie umożliwia szybkie dostosowywanie kampanii do zmieniających się warunków rynkowych, dzięki czemu możesz stale optymalizować swoje współczynniki konwersji.

Icon-Post-Impression-Tracking-WoG-220px