Lead generation

Dysponujemy nowatorskimi narzędziami do generowania i optymalizacji dużych ilości leadów o wysokiej jakości, nie tylko produktowych, ale również sprofilowanych pod kątem grupy docelowej Klienta. Działania zarówno online, jak i offline mające na celu wsparcie sprzedaży. Przygotowujemy cały proces od początku do końca, a także wstępnie walidujemy dostarczane dane. Bierzemy odpowiedzialność za jakość naszych leadów.

Icon-Data-Platform-WoG-220px

Generowanie leadów

W tani sposób pozyskuj wysokiej jakości leady i gromadź dane dotyczące potencjalnych klientów dzięki naszej technologii generowania leadów, zaprojektowanej w sposób zapewniający efektywne metody nawiązywania kontaktu z nowymi odbiorcami, zwiększanie świadomości klientów na temat Twoich produktów oraz budowanie bazy danych klientów do celów marketingowych. Możesz zoptymalizować swoje kampanie generowania leadów oferując potencjalnym klientom możliwość zaznajomienia się z Twoją marką porzez broszury informacyjne, próbki towarów, udział w promocjach oraz oddzwanianie do klienta na jego życzenie. Oferujemy generowanie leadów o niskim ryzyku, z kontorlowanym budżetem oraz precyzyjnie dobieranym gronem odbiorców, oparte na modelu CPL (cost-per-lead), dzięki czemu płacisz wyłącznie za pozyskane i zweryfikowane leady.

Kampanie

Oferujemy szeroki wachlarz kampanii generowania leadów, dzięki którym będziesz mógł nawiązać kontakt z potencjalnymi klientami w wybrany przez Ciebie i skuteczny sposób. Do wyboru masz kampanie, w których klienci rejestrują się, aby otrzymywać materiały reklamowe poprzez email; broszury informacyjne dotyczące produktów, zachęcające do dalszego kontaktu; próbki pozwalające zapoznać się z produktem lub usługą; oraz możliwość oddzwaniania do klientów na ich życzenie.

Icon-Post-Impression-Tracking-WoG-220px
Icon-Item-Tracking-GoW-220px

Korzyści

Generowanie leadów to efektywny sposób pozyskiwania potencjalnych klientów, dający im możliwość wyrażenia zainteresowania Twoim produktem lub usługą poprzez zgłaszanie próśb o przesłanie broszur informacyjnych, próbek produktów, rejestrowanie do programów promocyjnych i na oferty specjalne oraz wyrażanie zgody na oddzwonienie do klienta. Nasze kampanie generowania leadów pozwalają identyfikować potencjalnych klientów już na wczesnym etapie ich ścieżki zakupowej, dając tym samym nowe sposoby nawiązania kontaktu z takimi klientami, którzy wcześniej nie zetknęli się z daną marką lub produktem, nie są jeszcze zdecydowani na dokonanie zakupu oraz w przypadku zakupów wymagających większego zaangażowania i namysłu, dla których dokonywanie transakcji online może być utrudnione.

Platforma technologiczna

Nasza zastrzeżona, stabilna i bezpieczna platforma technologiczna Lead Generation pozwala wydawcom wyspecjalizowanym w generowaniu leadów kierować potencjalnych klientów na hostowane przez nas strony docelowe, gdzie przy pomocy odpowiednich formularzy pozyskujemy dane takich klientów oraz ich zgodę na to, aby reklamodawca mógł się z nimi skontaktować. Precyzyjnie dobrane pytania w formularzach kontaktowych pozwalają skutecznie odfiltrować użytkowników, którzy nie spełniają wymagań reklamodawcy i nie pasują do stworzonego przez niego profilu. Po przesłaniu formularza, nasza technologia dokonuje walidacji leadów pod kątem uprzednio zdefiniowanego profilu, aby zapewnić ich jakość i optymalne współczynniki kowersji.

Icon-Post-Impression-Tracking-WoG-220px
Icon-Item-Tracking-GoW-220px

Dlaczego Optimise?

Optimise, wykorzystując własną technologię sprawdzoną na rynkach światowych, stworzyło wiodącą na polskim rynku sieć generowania leadów. Dzięki naszej technologii zbudowaliśmy rozległą, starannie dobraną sieć ekskluzywnych wydawców specjalizujących się w generowaniu leadów, dzięki której możemy dopasować odpowiednich odbiorców dla naszego zróżnicowanego wachlarza ekskluzywnych marek i produktów. Bardzo starannie dobieramy swoje kampanie generowania leadów, a dzięki ustalaniu prowizji CPL na konkurencyjnym i współmiernym do jakości uzyskiwanych leadów poziomie, ich sukces jest zapewniony. Dodatkowo, dzięki naszemu monitorowaniu wydajności w czasie rzeczywistym, możesz w dowolnej chwili obserwować wszelką aktywność pod kątem optymalizacji wskaźników efektywności KPI