Pomagamy reklamodawcom optymalizować performance marketing dając natychmiastowy dostęp do ekskluzywnej sieci afiliacyjnej o najwyższej jakości i światowym zasięgu. Zapewniamy rozbudowane mechanizmy dotarcia do klienta, zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, na całej ścieżce zakupowej, bez względu na rodzaj mediów. Wykorzystując naszą wiodącą na rynku technologię oraz gromadzone dane i wiedzę, optymalizujemy wszystkie kanały mediów, aby maksymalizować udział rynkowy naszych reklamodawców w sprzedażach online, zwiększać ich zasięg oraz wzmacniać atrakcyjność marki, lojalność klientów i zyski.

Pomagamy również wydawcom optymalizować ich zyski z generowanego ruchu dzięki naszej bogatej ofercie kampanii z markowymi Reklamodawcami, najkorzystniejszym prowizjom, zaawansowanej technologii trackingowej, raportowaniu w czasie rzeczywistym oraz szybkim płatnościom.

OptimiseAffiliates

Marketing afiliacyjny

Tym co nas wyróżnia, jest starannie wyselekcjonowana grupa renomowanych reklamodawców tworzących sieć afiliacyjną o najwyższej jakości. Co najważniejsze, dokładamy wszelkich starań, aby nasza sieć przyciągała najwłaściwszy dla Ciebie rodzaj klientów – dopasowując asortyment i jakość reklamowanych produktów do rozległego zasięgu naszych wydawców, we wszystkich punktach kontaktowych na całej gamie urządzeń, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. To właśnie w ten sposób optymalizujemy marketing afiliacyjny zapewniając Ci większą ilość i wartość dokonywanych sprzedaży niż inne sieci afiliacyjne.

Dowiedz się więcej >

Technologia

Nasza platforma daje Ci wszystko czego potrzebujesz, aby zoptymalizować wyniki wszelkich swoich kampanii z zakresu marketingu performance przy pomocy intuicyjnego, przyjaznego użytkownikowi interfejsu. Nasze zastrzeżone technologie trackingowe, dopasowane do wszelkich urządzeń, zapewniają niezrównaną elastyczność i przejrzystość oraz bezproblemową współpracę z Twoimi własnymi systemami, a także najpowszechniejszymi zewnętrznymi metodami tagowania. Zapewniamy także wiodące na rynku moduły raportujące oraz wachlarz narzędzi monitorujących wydajność Twojej kampanii w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej >

Optymalizacja zasięgu

Podstawą do zoptymalizowania treści i efektywności Twojego przekazu jest wiedza o tym jaki rodzaj klientów wchodzi w interakcję z danym rodzajem wydawcy i na jakim punkcie ścieżki zakupowej się to odbywa. Wykorzystujemy nasze najnowocześniejsze technologie, przeogromne doświadczenie oraz systemy monitorowania wydajności, aby dopasować wydawców i ich użytkowników do odpowiednich reklamodawców i produktów w najwłaściwszym momencie, wykorzystując najodpowiedniejsze do tego urządzenia i treści. Dzięki temu zwiększysz swój zasięg oraz sprzedaż, a także wzmocnisz atrakcyjność swojej marki oraz zaangażowanie i lojalność klientów.

Dowiedz się więcej >

Rozwiązania

Naszą technologię rozwijamy od wielu lat, co pozwoliło nam stworzyć rozległą, stabilną i elastyczną infrastrukturę odpowiadającą wyzwaniom stawianym przez nieustannie rozwijający się rynek kampanii typu performance. Nasza technologia daje Ci do dyspozycji szereg API; tracking koszyków, połączeń, mierzenie aktywności typu cashback; strumieniowe źródła danych (RSS) z produktów, kuponów oraz znacznie więcej – wszystko dzięki czemu będziesz cały czas na topie.

Dowiedz się więcej >