Marketing afiliacyjny

Marketing afiliacyjny działa z obopólną korzyścią, zarówno dla reklamodawców, jak i wydawców, dopasowując odpowiednie produkty do konkretnych typów użytkowników, w najwłaściwszym momencie, wykorzystując najodpowiedniejsze do tego urządzenia i treści. Co najważniejsze, dokładamy wszelkich starań, aby nasza sieć przyciągała najwłaściwszy dla Ciebie rodzaj klientów – dopasowując asortyment i jakość reklamowanych produktów do rozległego zasięgu naszych wydawców, we wszystkich punktach kontaktowych na całej gamie urządzeń, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. To właśnie w ten sposób optymalizujemy marketing afiliacyjny zapewniając Ci większą ilość i wartość dokonywanych sprzedaży niż inne sieci afiliacyjne.

Dzięki naszej zaawansowej technologii trackingowej i stałemu monitorowaniu wydajności, zarówno reklamodawcy, jak i wydawcy, mogą optymalizować swoje działania w czasie rzeczywistym i osiągać najwyższy wskaźnik rentowności ROI.

Ekskluzywna globalna sieć

Tym co nas wyróżnia, jest starannie wyselekcjonowana grupa renomowanych reklamodawców tworzących sieć afiliacyjną o najwyższej jakości. Co najważniejsze, dokładamy wszelkich starań, aby nasza sieć przyciągała najwłaściwszy dla Ciebie rodzaj klientów – dopasowując asortyment i jakość reklamowanych produktów do rozległego zasięgu naszych wydawców. Działamy we wszystkich kanałach marketingu online docierając z przekazem zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. To właśnie w ten sposób optymalizujemy marketing afiliacyjny zapewniając Ci większą ilość i wartość dokonywanych sprzedaży niż inne sieci afiliacyjne.

Zapisz Się

Optymalizacja udziału w rynku, zasięgu i atrakcyjności marki

Nasza ekskluzywna sieć afiliacyjna umożliwia docieranie do klienta na całej ścieżce zakupowej, zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Wykorzystujemy nasze najnowocześniejsze technologie, przeogromne doświadczenie oraz systemy monitorowania wydajności, aby dopasować wydawców i ich użytkowników do odpowiednich reklamodawców i produktów w najwłaściwszym momencie, wykorzystując najodpowiedniejsze do tego urządzenia i treści. Dzięki temu zwiększysz swój zasięg oraz sprzedaż, a także wzmocnisz atrakcyjność swojej marki oraz zaangażowanie i lojalność klientów.

Dowiedz się więcej

Unikalna technologia napędzająca wzrost

Ciężko pracujemy nad tym, aby zagwarantować naszym wydawcom dostęp do nowych kanałów komunikacji, takich jak retargeting, programmatic display, reklama natywna czy też media mobilne. Nieustannie inwestujemy również w nasze własne unikalne technologie, aby zapewnić ciągły rozwój.

Dowiedz się więcej

Większe doświadczenie i rozeznanie w rynku niż konkurencyjne sieci afiliacyjne

Dysponujemy bezkonkurencyjnym portfolio reklamodawców ze światowego rynku finansów, mediów, handlu detalicznego i turystyki, co daje nam ogromne doświadczenie, rozeznanie w rynku i przewagę nad konkurencyjnymi sieciami afiliacyjnymi. Naszym dodatkowym atutem jest nasza własna technologia, gromadzone dane i ich ciągła analiza pod kątem wydajności. Dzięki temu osiągniesz większy sukces niż za pomocą konkurencyjnych sieci afiliacyjnych i będziesz mógł w pełni świadomy sposób optymalizować wysokość prowizji i oferowane benefity.

Dowiedz się więcej