Technologia

Nasza platforma daje Ci wszystko czego potrzebujesz, aby zoptymalizować każdy aspekt swoich kampanii performance marketingowych.

Panel użytkownika

Nasz intuicyjny, przyjazny użytkownikowi interfejs do zarządzania kampaniami, zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne, do optymalizowania swoich działań. Wszelkie raporty i widoki możesz w pełni dostosować do swoich potrzeb. Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do pełnego monitoringu efektywności oraz możliwość zarządzania szablonami, prowizjami, zatwierdzaniem wydawców i transakcji w szybki i wygodny sposób.

 

Tracking

Nasze najnowsze technologie trackingowe, dopasowane do wszelkich urządzeń, zapewniają niezrównaną elastyczność, przejrzystość oraz kompatybilność. Bezproblemowo zintegrujesz je z Twoimi własnymi systemami, a także najpowszechniejszymi zewnętrznymi metodami tagowania, takimi jak DoubleClick czy Google Analytics. Nasz doświadczony zespół specjalistów od konfigurowania trackingu będzie Cię wspierał, aby dać gwarancję, że proces implementacyjny zostanie przeprowadzony we własciwy sposób.

Dowiedz się więcej >

Raporty

Zapewniamy dostęp do całej gamy raportów dotyczących wydajności kampanii, generowanych w czasie rzeczywistym w wybranym przez Ciebie widoku panelowym, ogólnym lub szczegółowym. Obserwuj wydajność wybranego wydawcy, całości kampanii lub w łatwy sposób sprawdź dane dotyczące transakcji. Nasze moduły raportujące dadzą Ci pełną kontolę nad Twoimi kampaniamii, abyś mógł skupić się na tym, co jest dla Ciebie najistotniejsze.

Dowiedz się więcej>

Rozliczenia i płatności

Nasze metody fakturowania i płatności są wydajne i proste w użyciu. Działamy na całym świecie, więc nasz system obsługuje różne waluty i jest dostosowany do lokalnych wymogów prawnych i podatkowych. Zajmujemy się rozliczaniem i realizowaniem płatności oraz wszelkimi kwestiami administracyjnymi w Twoim imieniu, wykorzystując do tego niezawodne procesy weryfikacji i uwierzytelniania. Dzięki temu, zapewniamy naszym wydawcom szybki i rzetelny sposób wynagradzania, a Tobie pełen wgląd i kontrolę nad rozliczeniami.

Zarządzanie materiałami reklamowymi

Nasz system prezentowania treści gwarantuje zachowanie ich atrakcyjności, zgodności z wymogami prawa oraz zapewnia najwyższy wskaźnik rentowności ROI. Dostępne formaty i technologie prezentowania treści to, m.in. product feed, banery, artykuły redakcyjne i kody promocyjne.

Zapisz Się