Jesteśmy ekspertami z zakresu ochrony Twojej marki w kanale online. Zapewniamy szereg usług, takich jak procesy weryfikacyjne, narzędzia administracyjne, technologie oraz rozwiązania systemowe. Nasze wieloaspektowe podejście obejmuje:
OptimiseBrand

 

Weryfikacja

Nasze mechanizmy przechwytywania danych i weryfikacja partnerów trzecich zapewniają Ci poczucie bezpieczeństwa oraz informację o tym, od kogo dokładnie pochodzi dany ruch.

Dowiedz się więcej >

 

 

Zgodność treści

Nasze rozwiązania oraz fachowe porady dadzą Ci pewność, że wszelkie Twoje treści i szablony są aktualne, dokładne, zweryfikowane i w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Dowiedz się więcej >

 

 

Kontrola jakości

Starannie monitorujemy ruch w sieci i zapobiegamy stosowaniu nieuczciwych i nieetycznych metod, zarówno na poziomie programu jak i sieci. Ponadto, stosujemy kontrolę jakości ściśle dostosowaną do konkretnych kanałów komunikacyjnych i rodzajów aktywności, takich jak email marketing oraz kampanie typu cashback. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoja działalność jest w pełni prawidłowa, a przeznaczone na nią środki – efektywnie wydawane.

Dowiedz się więcej > 

 

 

Monitoring

Wykorzystujemy technologie third-party aby monitorować reklamy typu paid-search we wszystkich najważniejszych wyszukiwarkach. Dzięki temu masz pewność, że Twoje produkty są promowane w wynikach paid-search, przy jednoczesnej ochronie wizerunku Twojej marki oraz znaków towarowych i zapewnieniu wysokich wskaźników ROI.

Dowiedz się więcej >

 

 

Najlepsza praktyka i standardy

Jako lider w branży, przewodniczymy Komitetowi ds. Legislacji i Standardów IAB oraz współpracujemy z Radą Performance Marketingu w UK, aby ulepszać i szerzyć najwyższe standardy na rynku. Jesteśmy także jedyną w Wielkiej Brytanii firmą z branży performance marketingu posiadającą licencję FCA, dającą gwarancję klientom z sektora finansowego, że jesteśmy ekspertami w zakresie legislacji oraz zarządzania danymi w bankowości.

Dowiedz się więcej >