Weryfikacja

Jesteśmy dumni z jakości naszej sieci afiliacyjnej. Nasze rygorystyczne procesy weryfikacji gwarantują, że tylko renomowani wydawcy, zapewniający ruch i transakcje najwyższej jakości, są włączani do naszej sieci.

 

Weryfikacja zgłoszeń wydawców

Nasze skrupulatne podejście do weryfikacji potencjalnych wydawców oparte jest na następujących metodach:

  • Rygorystyczne kryteria zapewniają, że witryny wydawców mają swoją renomę, generują ruch wysokiej jakości i prezentują wyłącznie stosowne treści
  • Dokładne sprawdzanie pod kątem naszej własnej listy kryteriów oraz weryfikacja
    w GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych)
  • Ręczne zatwierdzanie polegające na bezpośredniej weryfikacji każdego nowego wydawcy w celu potwierdzenia jego tożsamości i praw do witryny, przed włączeniem go do sieci i nadaniem loginu.

Zatwierdzanie programów reklamowych

Współpracujemy z Tobą przy opracowywaniu szczegółowych zasad tworzenia programów reklamowych, dając Ci pewność, że wydawcy promują Twoją markę i produkty dokładnie w taki sposób w jaki tego sobie życzysz. Nasze rygorystyczne zasady i procesy obejmują:

  • Z każdym reklamodawcą ustalamy indywidualne warunki dotyczące programu partnerskiego, aby uzgodnić takie kwestie jak słowa kluczowe wykorzystywane w SEM i SEO, dostępność konkretnych kanałów, czas trwania cookie, czy korzystanie z brandu.
  • Zatwierdzanie wydawców do konkretnych programów, przeprowadzane ręcznie w celu ocenienia czy dany wydawca odpowiada wymogom programu.
  • Warunkowe dostarczanie linków – dostarczamy linki trackingowe jedynie takim wydawcom, którzy zostali zatwierdzeni do wzięcia udziału w programie reklamodawcy i zobowiązali się przestrzegać jego szczegółowych zasad.
Zapisz Się